Prvé česko-slovenské fórum o TH!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prvé česko-slovenské fórum o TH!

© Klaruška und Nyfa 2007
 
DomovPortálHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 "Živý nápis"

Goto down 
+5
*WiKuShKa*
Sabana
alyssaB
Damaged
Ni©kkie (nyfa)
9 posters
AutorSpráva
Ni©kkie (nyfa)
Admin
Ni©kkie (nyfa)


Počet príspevkov : 56
Age : 31
Localisation : Bratislava
Registration date : 13.05.2007

"Živý nápis" Empty
OdoslaťPredmet: "Živý nápis"   "Živý nápis" Icon_minitimeŠt máj 31, 2007 9:27 pm

Mno, dnes som sa s natushqou rozprávala a napadla ma taká somarina.. myslím že je to dosť nereálne, ale aj tak to sem napíšem...
SOM SI VEDOMÁ TOHO ŽE JE TO MOC NEREÁLNE TAŽE MI NEPÍŠTE ŽE JE TO BLBOSŤ Very Happy

No ale že by sme sa proste niekde stretli, na nejakom stretku abo tak.. A že by sme z nejakého paneláku alebo z niečoho vysokého, nejakej budovy napríklad, postavili by sme sa to tvaru písmen "TH".. A odfotili.. To by nebolo zlé, že? Škoda že sa to nedá zorganizovať ptž tolko ludí.. To fakt by musela byť good organisation... :´( Chcela by som to...
Návrat hore Goto down
https://th-svk-cz.slovakforum.net
Damaged

Damaged


Počet príspevkov : 302
Age : 31
Localisation : heaven
Registration date : 30.05.2007

"Živý nápis" Empty
OdoslaťPredmet: Re: "Živý nápis"   "Živý nápis" Icon_minitimeŠt máj 31, 2007 9:30 pm

eeej tak to je guuut idea..xD a předtím bysme hodily ten protest na Václaváku..xD xD lol!
Návrat hore Goto down
alyssaB

alyssaB


Počet príspevkov : 82
Age : 32
Registration date : 30.05.2007

"Živý nápis" Empty
OdoslaťPredmet: Re: "Živý nápis"   "Živý nápis" Icon_minitimePi jún 01, 2007 3:18 pm

yoo...ye to gut Very Happy oh..u žse vidím jag šplhám po nějakém baráku abych tam kreslila TH Very Happy ohh se těšíím...a dyžtag tam můžem jít třeba v šesti:lol!:
Návrat hore Goto down
http://tokiackyerickamiska.blog.cz/
Ni©kkie (nyfa)
Admin
Ni©kkie (nyfa)


Počet príspevkov : 56
Age : 31
Localisation : Bratislava
Registration date : 13.05.2007

"Živý nápis" Empty
OdoslaťPredmet: Re: "Živý nápis"   "Živý nápis" Icon_minitimePi jún 01, 2007 3:21 pm

alyssaB napísal:
yoo...ye to gut Very Happy oh..u žse vidím jag šplhám po nějakém baráku abych tam kreslila TH Very Happy ohh se těšíím...a dyžtag tam můžem jít třeba v šesti:lol!:
nene asi si ma nepochopila Very Happy že ludia by sa nastavali niekde na chodníku alebo parkovisku pri paneláku do tých písmen a jeden človek by to zhora z paneláku odfotil.. chápeš? sunny
Návrat hore Goto down
https://th-svk-cz.slovakforum.net
alyssaB

alyssaB


Počet príspevkov : 82
Age : 32
Registration date : 30.05.2007

"Živý nápis" Empty
OdoslaťPredmet: Re: "Živý nápis"   "Živý nápis" Icon_minitimePi jún 01, 2007 3:27 pm

yoo tááág Laughing héééy to zní skvěle cheers ehm..to by sme v šesti fakt nezvládli Very Happy
Návrat hore Goto down
http://tokiackyerickamiska.blog.cz/
Ni©kkie (nyfa)
Admin
Ni©kkie (nyfa)


Počet príspevkov : 56
Age : 31
Localisation : Bratislava
Registration date : 13.05.2007

"Živý nápis" Empty
OdoslaťPredmet: Re: "Živý nápis"   "Živý nápis" Icon_minitimePi jún 01, 2007 3:29 pm

alyssaB napísal:
yoo tááág Laughing héééy to zní skvěle cheers ehm..to by sme v šesti fakt nezvládli Very Happy
Proč v šesti?
Návrat hore Goto down
https://th-svk-cz.slovakforum.net
Sabana

Sabana


Počet príspevkov : 1
Age : 33
Registration date : 30.05.2007

"Živý nápis" Empty
OdoslaťPredmet: Re: "Živý nápis"   "Živý nápis" Icon_minitimePi jún 01, 2007 4:44 pm

a nebo rozsvítit v paneláku okna do tvaru znaku nebo nápisu th....no to je asi blbost, ale tak me to napadlo:D:D
Návrat hore Goto down
Damaged

Damaged


Počet príspevkov : 302
Age : 31
Localisation : heaven
Registration date : 30.05.2007

"Živý nápis" Empty
OdoslaťPredmet: Re: "Živý nápis"   "Živý nápis" Icon_minitimePi jún 01, 2007 6:14 pm

Sabana napísal:
a nebo rozsvítit v paneláku okna do tvaru znaku nebo nápisu th....no to je asi blbost, ale tak me to napadlo:D:D

myslim že to by se blbě fotilo..maximálně na nějakým sídlišti..ale kdo ti jen tak rozsvítí xD budeš běhat po sousedech mne..xD xD
Návrat hore Goto down
*WiKuShKa*

*WiKuShKa*


Počet príspevkov : 1
Age : 32
Localisation : Bratislava, Slowakei
Registration date : 27.05.2007

"Živý nápis" Empty
OdoslaťPredmet: ×D   "Živý nápis" Icon_minitimeSo jún 02, 2007 9:10 am

zdrawiiim Very Happy
..mno podla mna dost gut napad.. aj s tymi oknami:D ..ale u TH by sa to asi neujalo.. by si powedali ze jo je to pekne.. ale kwoli tomu sem zas ist? newiem:( ..mna tak sere ze maju pred sebou USA atd. a na nas uplne zabudnu:( ..inaQ poculi ste za koncom oktobra sem maju WRAJ dojst?Very Happy podla mna blbost jak oone.. Sad
Návrat hore Goto down
leník

leník


Počet príspevkov : 169
Age : 32
Localisation : Billovo srdíčko
Registration date : 14.05.2007

"Živý nápis" Empty
OdoslaťPredmet: Re: "Živý nápis"   "Živý nápis" Icon_minitimeSo jún 02, 2007 11:05 am

já tedy mám na Tokio Hotel a příjezdy svůj vlastní názor .... takže začnu vyprávět (pozor to bude dlouhý Very Happy )
Když jsem poprvé slyšela že THčka u nás budou mít 3.4. v Práglu koncert byla jsem totálně happy . A ještě úžasnější bylo když jsem získala lístek pod podio . Čekání bylo úmorný lístek jsem měla dva a půl měsíce předem ! A když najednou nadešel ten den bylo to super . KOncert utekl ani nevim jak . No ateď všichni usilují aby se vrátili . Popravdě si myslím že česko by si to zasloužilo totálně nejvíc (Slovensko nechci urazit ale pochopte mě ... jsem češka Very Happy ) protože kdo si je vydupal ve své republice ??? České fanynky ! Kdo si v Universalu vytelefonoval prodej CDčka v ČR ??? České fanynky ! Kdo jim posílal prosebné dopisy aby přijeli ??? České fanynky (tedy aspoň ty co znám nebo na ně mám konakt) ... a pak přijeli a totálně to podělali (pokud někdo nesouhlasí nenadávejte mi prosím) ... koncert byl super to jo ale prosim vás hodina spoždění, pak žádná autogramoška, žádný focení, žádný rozhovory ... to vyznívá jako by se češek báli !!! hodně mě to mrzelo ale co se dá dělat ... myslím že pro Tokio Hotel je důležitější aby zemi museli dobýt než aby jeli tam kde už jsou úspěšní ... až se tady na ně všichni vykašlou třeba se konečně uráčí přiject !!! do tý doby pro ně bude hlavný nějaká Francie,Itálie, Rusko atd . Sad
Návrat hore Goto down
http://bill-thotel.blog.cz
Damaged

Damaged


Počet príspevkov : 302
Age : 31
Localisation : heaven
Registration date : 30.05.2007

"Živý nápis" Empty
OdoslaťPredmet: Re: "Živý nápis"   "Živý nápis" Icon_minitimeSo jún 02, 2007 8:35 pm

leník napísal:
já tedy mám na Tokio Hotel a příjezdy svůj vlastní názor .... takže začnu vyprávět (pozor to bude dlouhý Very Happy )
Když jsem poprvé slyšela že THčka u nás budou mít 3.4. v Práglu koncert byla jsem totálně happy . A ještě úžasnější bylo když jsem získala lístek pod podio . Čekání bylo úmorný lístek jsem měla dva a půl měsíce předem ! A když najednou nadešel ten den bylo to super . KOncert utekl ani nevim jak . No ateď všichni usilují aby se vrátili . Popravdě si myslím že česko by si to zasloužilo totálně nejvíc (Slovensko nechci urazit ale pochopte mě ... jsem češka Very Happy ) protože kdo si je vydupal ve své republice ??? České fanynky ! Kdo si v Universalu vytelefonoval prodej CDčka v ČR ??? České fanynky ! Kdo jim posílal prosebné dopisy aby přijeli ??? České fanynky (tedy aspoň ty co znám nebo na ně mám konakt) ... a pak přijeli a totálně to podělali (pokud někdo nesouhlasí nenadávejte mi prosím) ... koncert byl super to jo ale prosim vás hodina spoždění, pak žádná autogramoška, žádný focení, žádný rozhovory ... to vyznívá jako by se češek báli !!! hodně mě to mrzelo ale co se dá dělat ... myslím že pro Tokio Hotel je důležitější aby zemi museli dobýt než aby jeli tam kde už jsou úspěšní ... až se tady na ně všichni vykašlou třeba se konečně uráčí přiject !!! do tý doby pro ně bude hlavný nějaká Francie,Itálie, Rusko atd . Sad

ano...jen do niiiiiiiiiiiich...xD a pořááádně... lol!
Návrat hore Goto down
bill+lucia




Počet príspevkov : 1
Registration date : 05.06.2007

"Živý nápis" Empty
OdoslaťPredmet: Re: "Živý nápis"   "Živý nápis" Icon_minitimeUt jún 05, 2007 1:56 pm

to je uplne super napad cheers a kde by sa to malo konat odpis mi na moj mail lebo ja nemam net a neviem kedy tu zase pidem
Návrat hore Goto down
Damaged

Damaged


Počet príspevkov : 302
Age : 31
Localisation : heaven
Registration date : 30.05.2007

"Živý nápis" Empty
OdoslaťPredmet: Re: "Živý nápis"   "Živý nápis" Icon_minitimeŠt jún 07, 2007 9:19 am

oh..jako mělo by to být něco velkého ptž sme přehlíženi!!!!!! už mě to jaksi neba xD
Návrat hore Goto down
Goddy

Goddy


Počet príspevkov : 13
Age : 30
Registration date : 10.06.2007

"Živý nápis" Empty
OdoslaťPredmet: Re: "Živý nápis"   "Živý nápis" Icon_minitimeSo jún 30, 2007 6:05 pm

Sabana napísal:
a nebo rozsvítit v paneláku okna do tvaru znaku nebo nápisu th....no to je asi blbost, ale tak me to napadlo:D:D
si se koukala na ten klip jak tam ty děcka běhaj po baráku a nakonci z toho vznikne nápis WITCH OFF ne? Very Happy lol!
Návrat hore Goto down
Goddy

Goddy


Počet príspevkov : 13
Age : 30
Registration date : 10.06.2007

"Živý nápis" Empty
OdoslaťPredmet: Re: "Živý nápis"   "Živý nápis" Icon_minitimeSo jún 30, 2007 6:08 pm

leník napísal:
já tedy mám na Tokio Hotel a příjezdy svůj vlastní názor .... takže začnu vyprávět (pozor to bude dlouhý Very Happy )
Když jsem poprvé slyšela že THčka u nás budou mít 3.4. v Práglu koncert byla jsem totálně happy . A ještě úžasnější bylo když jsem získala lístek pod podio . Čekání bylo úmorný lístek jsem měla dva a půl měsíce předem ! A když najednou nadešel ten den bylo to super . KOncert utekl ani nevim jak . No ateď všichni usilují aby se vrátili . Popravdě si myslím že česko by si to zasloužilo totálně nejvíc (Slovensko nechci urazit ale pochopte mě ... jsem češka Very Happy ) protože kdo si je vydupal ve své republice ??? České fanynky ! Kdo si v Universalu vytelefonoval prodej CDčka v ČR ??? České fanynky ! Kdo jim posílal prosebné dopisy aby přijeli ??? České fanynky (tedy aspoň ty co znám nebo na ně mám konakt) ... a pak přijeli a totálně to podělali (pokud někdo nesouhlasí nenadávejte mi prosím) ... koncert byl super to jo ale prosim vás hodina spoždění, pak žádná autogramoška, žádný focení, žádný rozhovory ... to vyznívá jako by se češek báli !!! hodně mě to mrzelo ale co se dá dělat ... myslím že pro Tokio Hotel je důležitější aby zemi museli dobýt než aby jeli tam kde už jsou úspěšní ... až se tady na ně všichni vykašlou třeba se konečně uráčí přiject !!! do tý doby pro ně bude hlavný nějaká Francie,Itálie, Rusko atd . Sad

Oni spíš jezdí do těch zemí kde sou nenároční fanoušci! No však koukněte Frantíci nemaj žádný šílený star,ani Rusové ani Itálie! Zato česko xD My tu máme stár přemnoženo Kája Gott,Helenka xD atd! xD
Návrat hore Goto down
Arya

Arya


Počet príspevkov : 22
Registration date : 28.05.2007

"Živý nápis" Empty
OdoslaťPredmet: Re: "Živý nápis"   "Živý nápis" Icon_minitimeŠt júl 05, 2007 8:10 pm

btw mne sa akože páči ten nápad s tým živým nápisom, fakt cool Very Happy, ale mno... nedávam mu veľké šance (A) podľa mňa akože je to ako tu bolo povedané, ehm DOST ťažko zorganizovať Very Happy a potom kebyže to ešte pošleme TH-čkam, no neviem eviem :S... proste čisto podľa môjho názoru, oni sú zvyknutý na také tie neviemťoakodlhé dopisy a tak... myslím, že by sa na to pozreli, aha aké milé a išli by dalej, proste by sa nad tým nejak nevzrušovali (A) ale tod všo čisto iba môj názor
Návrat hore Goto down
Sponsored content





"Živý nápis" Empty
OdoslaťPredmet: Re: "Živý nápis"   "Živý nápis" Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
"Živý nápis"
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Prvé česko-slovenské fórum o TH! :: Nápady na nalákanie chalanov s5 xD-
Prejdi na: