Prvé česko-slovenské fórum o TH!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prvé česko-slovenské fórum o TH!

© Klaruška und Nyfa 2007
 
DomovPortálHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Newcomer&TWC+otázka

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
petrath




Počet príspevkov : 1
Registration date : 07.07.2007

Newcomer&TWC+otázka Empty
OdoslaťPredmet: Newcomer&TWC+otázka   Newcomer&TWC+otázka Icon_minitimeSo júl 07, 2007 2:30 pm

Ahojte tokiačky a tokiáci!
Jsem tu jaksi nová,takže totálně netuším jak to tu chodí! Doufám,že toto mi bude omluvou! .........možná mám napsat něco o sobě:Strašně ráda zpvám,píšu si lastní texty,jsem totálně zabouchlá do twincestu,a pokud bude chtít,tak mi můžete napsat na e-mail,nebo na icq! petrath@sznam.cz....384-402-581.....,nebo se čučněte na můj blog o twc:bill-tom-twincest.blog.cz! ......mám neuvěřitelnou radost,že už je konečně založené česko-slovenské forum o TH!Slovenština se mi strašně líbí a ráda jí čtu,takže tady je to úplně suprový,protože je to spousta příspěvků v slovenštině.
A jak je vidět,tak twincest u českých a slovenských fans je velmi oblíbený! TO JE ABSOLUTNĚ GREAT!!!!! ...

A chtěla bych se zeptat,co je pravdy na tom,že TH opustil Dvaid Jost? Někde se píše,že ano,někde zas,že ne!Nemůžu se vtom vyznat!A kdyby ano,tak je m to líto,protože vlastně TH vznikli hlavně kvůli Davidovi! Když se ohlédnete na doby Devilish,tak stál u nich jenom David! ...,ale co,je to jejich věc!Doufám,že věděli co dělaj!

....omlouvám se za vykecávku!!! ....tak se všichni mějet moooc hezky!!! ...

TH & TWC 4EVER!!!!! Very Happy
Návrat hore Goto down
leník

leník


Počet príspevkov : 169
Age : 32
Localisation : Billovo srdíčko
Registration date : 14.05.2007

Newcomer&TWC+otázka Empty
OdoslaťPredmet: Re: Newcomer&TWC+otázka   Newcomer&TWC+otázka Icon_minitimeSo august 11, 2007 9:48 pm

myslím že David neodešel od TH protože se s nima furt objevuje ...
Návrat hore Goto down
http://bill-thotel.blog.cz
 
Newcomer&TWC+otázka
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Prvé česko-slovenské fórum o TH! :: Twincest-
Prejdi na: